EFCH1950TCD1 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EFCH1950TCD1
  • Производитель
    Panasonic Electronic Components
  • Описание
    Panasonic Electronic Components EFCH1950TCD1 Applications: Cell Phone Bandwidth: - Filter Type: Bandpass Frequency: 1.95GHz Center Insertion Loss: - Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 0.079" L x 0.055" W x 0.031" H (2.00mm x 1.40mm x 0.80mm) Series: EFCH Other Names: P13010TR